Menü Kapat

Yayın evleri – Yayınlar ve Yöntemler hakkında:

Sevgili Öğrenciler ve kıymetli Veliler, Sınavlara hazırlık sürecinde bir çok yayın evinin bir çok konu anlatımı, soru bankası ve fasikülleri ile hazırlık yapılabilir. Piyasada çok fazla yayınevi mevcut fakat sizleri başarıya götürecek yayınlar hangileri ? Bu konuda en doğru cevabı yıllarını bu işe adamış öğretmenler verebilir diye düşünüyorum. Sizleri doğru yönlendirecek yayınları çözmek, boşa zaman harcamamak, geliştiğinizi hissetmek gerekir.

Her dersten 4-5 adet soru bankası bitirmek gerektiğini söyleyebilirim. Burada amaç yüz binlerce soru çözmek değil soru çeşitliliğini görmek olmalı. Çok soru çözmek sınavda başarı sağlamaz, doğru soruları çözmek sınavda bir başarı sağlayacaktır. Öğretmenin rolü bu noktada çok önemlidir. İki farklı örnekle bu durumu biraz daha açacak olursak. 1.öğretmen; Yüzlerce soru çözdürüyor çok fazla ödev veriyor ve ödevlerin kontrolünü gerçekleştiriyor olsun. 2.öğretmen; Özgün sorular çözdürüyor, çok fazla ödev vermiyor, araştırma yaptırıyor ve bunların kontrolünü yapıyor olsun. Emin olun ki 2.öğretmenin öğrencileri daha çok başarı elde edecektir.

Fiziklopedi ekibi olarak bizler Başarıyı kaçınılmaz kılacak yayınevi yönlendirmeleri ve yeni sınav sistemine uygun davranış geliştirmeyi amaçlamış bulunmaktayız.

Sizlere ve bizlere bütün derslerden konu anlatımı, soru bankaları ve fasikülleri ile siz öğrencilerin sınav serüveninizde yanınızda yer alan ve bizlere de eksiksiz destek olan yayın evleri aşağıda sıralanmıştır.

Süreç içerisinde bizlere destek olan Yayın evleri:
Call Now ButtonHemen Teklif Alın