Menü Kapat

Özel ders Randevu sistemi yanı sıra Öğrenci koçluğu Eğitim koçluğu Aile ve Yaşam koçluğu iletişim veya yönetici koçluğu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan randevu formunu doldurabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Ankara içerisindeyseniz Yüz yüze görüşmek en büyük temennimiz fakat başka illerden hizmet almak isteyen öğrencilerimiz için canlı görüşme yaparak süreci yönetebileceğimizi belirtmek isteriz.

Aşağıda yer alan formu doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Randevu sistemi ile Fizik, Matematik, Geometri, Kimya, Biyoloji, Fen bilgisi (Fen ve Teknoloji), Türkçe (Türk dili ve edebiyatı), Coğrafya, Tarih, İngilizce vs. gibi derslerden özel ders veya Öğrenci koçluğu, Eğitim koçluğu, Yaşam koçluğu, Yönetici koçluğu, iletişim koçluğu hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Randevularınız hassas bir şekilde düzenlenmekte ve bilgi almak istediğiniz eğitimci ile birlikte görüşme sağlanmaktadır.

Öğrencilerin görüşmeye katılıp katılmamaları sizlerin takdirindedir fakat ücret konusu koşulurken öğrencinin bunu duymasını doğru bulmuyoruz. Değerli veliler, takdir edersiniz ki gençler kendilerinin ailelerine yük oldukları psikolojisine girerek üzülebilmekte, ücret kısmını duyan öğrenciler daha çok psikolojik baskı hissederek derslere daha zor odaklanmaktadır.

Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençler, en iyi yatırım eğitime yapılan yatırımdır. İnsanın kendini geliştirmesi üzerine harcamış olduğu emek, para, zaman gibi kavramlar geri dönüşümleri en yüksek değerlerde oluşabilen yatırımlardır.

Fiziklopedi ekibi olarak biz eğitimciler sizlere daha iyi akademik bilgi aktarabilmek için bütün fedakarlığı yapmaya hazırız.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın