Menü Kapat

Özel Ders Süresi :

Özel Ders hocası belirlenen bir gün ve saat içerisinde dersi 2 ders saati olarak planlanmaktadır. (Ders saati: 45 dakika, Toplam: 90 dakika şeklinde uygulanmaktadır. 120 dakikada hiç birşey anlatmamaktansa 90 dakikada çok şey anlatmayı tercih ediyoruz. Konunun veya sorunun bütünlüğünü bozmamak adına duruma göre küçük uzatmalar yapılmaktadır.

Dersin ilk kısmı konu anlatımı ilerleyen dakikaları ise birlikte soru çözümü ve ders takibi şeklinde seyretmektedir. Amaç öğrencinin kendi kendine soruları çözebilme yeteneğini oluşturmak ve anlatılan konuya hakimiyetin sağlanana kadar dersin devam etmesi üzerine kurulmuştur.

Derslerin tam öğrenmeyi sağlamak adına imkan dahilinde düzenli alınması, öğrenme ve dersin tekrarı açısından daha kalıcı öğrenmeler koordine ettiğini unutmayınız.

Ders Notları ve Soru Bankaları :

Anlatılan her ders Öğrencinin seviyesi ve bilgi birikimine göre şekillendirilir. Bütün öğrenme argümanlarını aktif hale getiriyoruz. Öğrenmenin en yüksek seviyede sağlanabilmesi için bütün döküman, materyal ve yöntemler fedakarlıkla uygulanmaktadır. Unutmayınız profesyonel bir eğitimci ile çalışacaksınız. Bu süreçte yüksek motivasyon sağlanacaktır.

Özel Ders Tavsiyesi :

Ayrıca öğrencimize kazandığı bilgileri uygulamak için ders kitapları ile baş başa bırakarak eksiklerini görmesi adına ödevlendirme ve bu ödevlendirmenin takibini ki bu çok önemli mutlaka yapıyoruz. Bir sonraki derste çözülemeyen sorular tarafımızdan çözülmektedir.

Özel ders hocası ile derslerimiz memnuniyet garantilidir. Buna kesinlikle garanti veriyoruz. Bu güne kadar başlayıp da derse devam etmediğimiz öğrencimiz olmamıştır. Başladığımız öğrenciler ile son sınıfa kadar devam edip başarı serüvenlerinde onlara eşlik ettik. Bu vesile ile çok güzel dostluklar kurduk ve güzel sonuçları birlikte kutladık.

Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerine özel ders hizmetimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders hocası, Fizik Özel Ders hocası, Geometri Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Türkçe Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Fen Bilimleri Özel Ders hizmetlerimiz mevcuttur.

Gerektiğinde takviye, özel ders almaktan korkmayın. Unutmayın ! Fiziklopedi alanında en donanımlı Bütün Öğretmenleri ile her zaman yanınızda. Detaylı Bilgi için Lütfen 👉 İletişime geçin.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın