Menü Kapat

Eğitim çok yönlü bir süreçtir. Sadece bir kişi ile yönetilemez, alanında uzman bir öğretmen kadrosuna ihtiyacınız olacak ve biz Ankara’nın en iyilerine sahibiz: Nasıl bu kadar iddialı olabiliyoruz hemen açıklayalım

Ankara’da bir çok dershane ve kolejde görev yapmış sektörü ve sektör içerisindeki bütün artı-eksileri, sektörde görev alan eğitim kadrosunun çoğunluğunu, sektördeki eğitim kurumlarını çok iyi tanıdığımızı düşünüyoruz.

Çocuğunuz için öğretmen konusunda en doğru tercihi nasıl yapacağınızı bilmiyor, tereddütler yaşıyor olabilirsiniz. Doğru öğretmenleri arayıp bulmak biraz zahmetli bir süreç olsa gerek. Bu noktada Fiziklopedi öğretmen kadromuzla bizler frekans yakalanana kadar öğretmen değişikliği yapabileceğimizin garantisini veriyoruz. Öğrenci en çok öğretmenin akademik bilgisine hayran olur, Sonrasında öğretmenin diğer özellikleri etkin hale geçer. Akademik doygunluğa erişebileceğini düşünen öğrenci aynı frekansa girebilme durumunun %80 ini tamamlamış demektir.

Bizim bu noktada ilkemiz : ”Öğrenci ile aynı frekansa girebilen, öğretmeyi en iyi sağlayandır.” ilkesi ile çıktığımız bu yolda siz velilerimizi ve öğrencilerimizi mutlu edeceğimizi biliyoruz.


Bir gün Değerli hocam Doğan Cüceloğlu ile bir sohbetimizde elinde yazmakta olduğu ”Öğretmen Olmak” adlı kitabı üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirmiştik. Kitapta Öğretmen olmak ile Öğretmenlik yapmak arasındaki fark muhteşem bir şekilde anlatılmış, Sonsuz teşekkürler. Öğretmenlik yapmak: Para kazanmak için bu mesleği icra edenlere verilen isim, Öğretmen olmak ise gerçekten öğretmekten keyif alanlara verilen isim. işte buna istinaden bizlerde öğretmen olmak için çaba gösteren ve bu çabadan keyif alan, işini seven, alanıyla ilgili araştırmalar yapan, alanıyla ilgili bilgi birikiminin üzerine bir şeyler eklemeye çalışan bir öğretmen kadrosuyla birlikte ilerlemekteyiz.

Bizlere en değerlilerinizi emanet ettiğinizin farkında olarak bizde onları geleceğimizin temel taşları olarak görerek gayret ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın