Menü Kapat
Velilerimizin Yorumları

Velilerimizin Yorumları Referans Niteliğindedir !

Referans Velilerimiz : Eğitim koçluğu veya Öğrenci koçluğu sistemimize yavrusunu, kardeşini veya kuzenini dahil ederek sürecin içerisinde yer alan velilerimizin süreç ve bizler hakkındaki görüşleri aşağıda sıralanmıştır.

Özel ders konusunda’da memnuniyetlerini ve tavsiyelerini belirtmek isteyen öğrenci ve velilerimizin yorumlarına bu sayfadan erişebileceksiniz.

Ayrıca öğrencilerimiz tarafından yapılan yorumların tamamını da incelemenizi tavsiye ederiz. Öğrenci Yorumları Sayfası

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dilara
Dilara
Haziran 15, 2020 4:14 pm

Kardeşim Hülya ve Melisa’ya zorlu sınav sürecindeki destekleriniz için size minnettarız hocam. Öncelikle Hülya’nın hayatına dokunduğunuz andan beri her anlamda gelişti ve kendine olan güveni her gün daha fazla arttı. Bu yıl sadece sizin desteğinizle o kadar güzel başarılara imza attı ki kendi potansiyelinin de farkına varmış oldu sayenizde. Her ikisi de nasıl ders çalışacağını bilmezken kafaları bir hayli karışıkken şimdi sizin kontrolünüzde o kadar emin adımlarla ilerliyorlar ki bizler bu değişimi ve gelişimi hayretle izliyoruz. Yolumuza ışık oldunuz. İyiki yollarımız kesişmiş hocam. Sizi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Fatih Özer
Fatih Özer
Haziran 13, 2020 8:35 pm

Kızım Begüm’ün hayatta karşılaştığı en büyük iki şanstan birisiniz.Biri ilkokul öğretmeniydi diğeri de sizsiniz. Sizinle tanışana kadar kızım sınavın ciddiyetinin farkında değildi. Bize sizin hakkınızda bahsederken gözlerindeki ışıltıyı gördüm. Gözlerinde size güvenini gördüm. Kızım beni hiçbir konuda yanıltmadığı gibi sizinle ilgili düşüncelerinde de yanıltmadı. Ona hayatta bir şeyler kattığınız için çok teşekkür ederim. Kızım 11. Sınıfta sizinle tanıştıktan sonra hayata bakış açısı bile değişti. Kendine güveni arttı. Hayatına koyduğu hedefler sizin sayenizde daha da büyüdü. Kızımdaki bu değişikliği, bu azmi kızıma kazandırdığınız için size minnettarız, herkese gönül rahatlığıyla sizin koçluğunuzu tavsiye ederim.

Özlem T.
Özlem T.
Mart 22, 2017 12:51 pm

Ben kızım için Fizik ve Matematik derslerinden destek aldım. her iki hocamıza da emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. kızım her iki dersi de sınavda çok iyi yaptı ve hedefine ulaştı. Tekrar teşekkürler.

Gökhan Y.
Gökhan Y.
Temmuz 28, 2016 7:50 pm

Oğlum Doğukan’ın isteği üzerine 10. sınıfta eğitim koçluğu ve fizik özel dersine başladık. Bizler yoğun iş temposundan çokta ilgilenemediğimiz eğitim işlerini tamamen hocamıza bıraktık ve sanırım hayatımda aldığım en yerinde kararlardan biriydi bu karar. 10. sınıf, 11.sınıf ve 12. sınıfta yazları da dahil olmak üzere hiç ara vermeden hafif tempolarla başlanılan bu serüven çok çok iyi bir şekilde sonuçlandı. Oğlumun ve bizim hayatımıza girdiğiniz için sonsuz teşekkürler değerli hocam.

Mehmet D.
Mehmet D.
Ekim 3, 2015 8:49 pm

Hocamızla oğlum Berat’ın isteği üzerine tanıştık. Ne yalan söyleyeyim özel derse tamamdım ama eğitim koçluğu sistemine pek sıcak bakmıyordum. Beratın ısrarları ile koçluk sisteminede başladık ve iyiki başlamışız sonuç bizleri çok şaşırttı. Oğlum iyiki ısrar etmişsin dedim açıkcası. Hocalarıma çok ama çok teşekkür ederiz. Her çocuğun hayatına dokunabilir ve güzelleştirebilirsiniz umarım. Başarılar

Berna Yaman
Berna Yaman
Mayıs 16, 2019 10:39 pm

Merhabalar, Öncelikle ben tereddüt yaşayan bütün velilere sesleneceğim; Hiç bir tereddütünüz olmasın biz iyiki karşılaşmışız ve iyiki bu süreci size bırakmışız dedik. Hocamız ve ekibi gerçekten alanında en uzman yazarlarda ve hocalardan oluşmakta. Teşekkür ederiz hocalarıma iyiki varlar ve iyiki böyle bir hizmet veriyorlar.

Mahmet Ünal
Mahmet Ünal
Mayıs 20, 2017 3:38 pm

11. ve 12. sınıfta kızım Beril için koçluk ve özel derslerinden faydalandığımız hocamıza sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Kızım Beril Gazi üniversitesi Tıp fakültesini kazandı. Bizler büyük şehrin getirisi olan yoğun iş ve koşuşturma temposu içerisinde çocuklarımızın eğitimi ile tam olarak ilgilenemezken hocamız hızır gibi yetişerek kızımın bütün eğitim gereksinimlerine en profesyonel çözümü üretmiştir. Kendisinden birçok evladımız yararlansın isterim. İyiki varsın hocam sonsuz teşekkürler.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın