Menü Kapat
Fiziklopedi Özel ders Merkezi / Yorumlar / Ankara

Öğrenci Yorumları :

Öğrenci Yorumları : Özel ders veya Eğitim Koçluğu hizmetlerinden yararlanan öğrencilerimizin yorumları aşağıda yer almaktadır. Sizlere ışık tutabilmesini umuyoruz.

Sevgili öğrenciler; Olumlu veya Olumsuz bütün yorumlarınızın çok kıymetli olduğunu ve bizleri geliştireceğini bilmenizi isteriz. bu yüzden bütün yorumlarınızı hiç bir değişiklik yapmadan olduğu gibi yayınlıyoruz. (Ölümsüzleştiriyoruz)

Ayrıca Referans Velilerimiz kısmında bizlere yorum yapmak isteyen velilerimizin ve diğer koçluk sistemlerine dahil olan değerli öğrencilerimizin yorumlarını görebileceksiniz. Yorumlarınızı Bekliyoruz !

Kimler Neler Demiş ?

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Begüm Özer
Begüm Özer
Mayıs 15, 2020 12:06 pm

M. hocamla fizikte nasıl düşünmem gerektiğini konuları özümseyerek öğrendim. En zor konuyu bile kolaylıkla hallettik. Ayrıca bu zorlu süreçte sadece eğitim koçum değil abim oldu. Aklıma takılan her şeyi 5 dakika içerisinde çözdüğümüz, her an ulaşabildiğim birinin olması kafamda “şimdi ne yapacağım” sorusu oluşmadan zihnimi sadece o an çalışacağım konulara odaklanmamı sağladı.gerek sınav sisteminde gerek benim denemelerini çok fazla değişim olmasına rağmen Mülayim hocanın hep Bir a b c planı vardı. Oluşturduğu sonsuz güvenle ne zaman düşsem toparladım. Çok yoruldum ama her defasında tutup kaldıran biri vardı. Bana benden çok güvenen ve hep motive eden yanlışımı da doğru mu da… Read more »

Erim doğan
Erim doğan
Haziran 13, 2021 11:38 am

Bölümde fiziğe hiç çalışmadan soruları (özellikle newton sorularını) görür görmez çözmemi sağlayan ya da evren ve uzay fiziğine daha da ısınmamı sağlayan, kendi başıma yapamayacağım şeyleri düşünürken yazdığınız programdaki sözler sayesinde kendime güvenimi arttıran daha da fazlasını yapmama yardımcı olan adam, yalnızca bir hoca değil abimsinizz.
Şuan eğer Erim isem bundaki payınız büyük. Sınav senesi de dahil her zaman yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Seviliyorsunuz abicim en yakın zamanda görüşelimm

Melek Yeşilbağ
Melek Yeşilbağ
Temmuz 18, 2020 5:18 pm

Yazacağım çok fazla şey var dilim döndüğünce hem teşekkür etmek hem de tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Ben Melek 21 yaşımda üniversite sınavına 4.kez hazırlanırken tanıştım Mülayim Hocayla.Daha önceki yıllarda eksik çalışmalarım ve heyecanım sebebiyle istediğim dereceyi elde edemeyip 4.kez hazırlanmaya başladım.Hocamla aynı şehirde olmadığımız için programlarımızı , konuşmalarımızı online olarak yaptık.Hep düşündüm ne şanslılar Mülayim Hocayla aynı şehirde olup ondan ders alan ve program yapan öğrenciler 🙂 Eksikliklerim doğrultusunda hazırlanan programlar önerilen kaynaklar ve daha bir çok tavsiyeyle bu seneyi tamamladım.Bunu okuyan YKS öğrencilerine tavsiyem şu: Hepimiz çalışırken tam çalıştığımızı , konuları eksiksiz olarak bitirdigimizi düşünüyoruz .Dışardan bir göz olmadan eksikliklerimizi göremeyebiliyoruz.… Read more »

Umut
Umut
Haziran 4, 2020 12:50 pm

Fiziği gerçek anlamda bana sevdiren tek bir öğretmen oldu hayatımda o da M.hocamdır. Netlerimi her geçen hafta katlamamda bana çok yardımcı oldu şuan istediğim bölümü okuyup istediğim yerdeysem M.hocamın katkılarıyla olmuştur.bana gerçekten çok katkısı oldu. Gerçek anlamda öğrencilere ezberci öğretmen olarak değil de işin mantığını kavratan fiziğin her kısmını bana çok güzel öğretti. Sadece okul dersi değil hayat dersi de aldım sizden bir arkadaş tadında. Ne kadar teşekkür etsem azdır sizi çok seviyorum iyi ki varsınız hocam

Batuhan Özsoy
Batuhan Özsoy
Haziran 3, 2020 4:58 pm

M. hocamla ilk olarak 11. sınıfta tanıştım ve konulara farklı açılardan baktığı herkes tarafından farkediliyordu .Herkesin en çok zorlandığı derslerden biri olan fiziği bütün arkadaşlarıma sevdirdi . Fiziği bu kadar farklı ve anlaşılır anlatan en iyi hocalardan , benim gördüğüm en iyisi .Üni sınavına hazırlanırken tekrar özel ders almak istemiştim ve hem dersler hemde sınavın yarattığı stres konusunda yardım etmişti.Hem öğretmenim hem de arkadaşım oldu .Her şey için teşekkürler hocam , iyi ki varsınız.

Doğa Tetik
Doğa Tetik
Haziran 3, 2020 3:49 pm

lise hayatımın son 2 senesinde bana yardımcı olmuş benim için çok değerli bir hocamdır. sayesinde çok kısa sürede çok etkili bir şekilde anlamıyorum dediğim fiziği öğrenebildim. kendisiyle tanışmak benim ve derslerim için büyük bir şanstı. desteğinizi hiç esirgemediğiniz için teşekkürler hocam.

ekin
ekin
Haziran 3, 2020 3:06 pm

9.sınıfta artık lise hayatımın çekilmez hale geldiğini,4 yıl boyunca fizikle başımın belada olduğunu düşündüğüm sırada M. Hoca’yla tanıştım ve kesinlikle fiziğe bakış açım değişti.sayesinde okuldaki en yüksek fizik notlarını alabilen öğrencilerden birisi haline geldim.bütün emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Berkay
Berkay
Haziran 3, 2020 2:55 pm

hocam iyi ki sizi tanımışız bize fizik dersini sevdirdiniz sizinle tanışana kadar fizik dersinden nefret ediyordum sayenizde hedeflerimize ulaştık ve çalışma hırsı kazandık azim ettik bize her konuda arkadaş gibi destek oldunuz fizik dersini bu kadar kolay anlaşılır bir biçimde anlatan başka bir hocam olmadı bize kattığınız şeyler için çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız

Metin Gül
Metin Gül
Mayıs 26, 2020 7:32 pm

21 yıllık öğretmenim birçok üst düzey okulda çalıştım birçok fizik öğretmeni arkadaşım oldu ama fizikte usta olarak göstereceğim isimlerden biri de M. Çetinkaya’dır. Öğrencileri ile yakından ilgilenen öğreten eğlendiren bu kadar zor bir dersi öğrencilere iki dakikada öğreten klas bir hoca Ankara da… çocuğum fizikten az yapıyor ya da fizikten anlamıyor diyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum iyi çalışmalar dilerim…

Y.Müh. İrem GÜLDEMET
Y.Müh. İrem GÜLDEMET
Mayıs 26, 2020 12:15 am

Hedeflerine ulaşmayı amaçlayan her öğrencinin, içinde bulunduğu her an isyan ettiği o dönemde; yüreğiyle, desteğiyle her an her şekilde yanında olan değerli hocam.. konumum sayenizdedir.. Emeğinize sonsuz teşekkürler.

Ravza
Ravza
Mayıs 24, 2020 3:30 pm

Sizi seven, değer veren, başarmanız için sonuna kadar uğraşan insan..Eşit ağırlık öğrencisi olarak fizik öğrenmeye hevesliysem sebebi hocamızdır.Başarmak isteyenlerin tereddütsüz başvurabileceği tek kişi… Sizinle tanışmak büyük bir ayrıcalıktı. Sizi çok seviyoruz hocam 💖

Call Now ButtonHemen Teklif Alın